Autor:

tomzmuda

Utworzono:

02.08.2021

Po kolejnym meczu bez strzelonego gola (z Koroną Ostrołęka 0:2) w poprzedniej kolejce, w końcu pokonaliśmy golkipera Iskry Krasne. Zaczęło się bardzo źle. Już w 10 sekundzie Oskar Bucholski ratuje nas przed utratą gola. W pierwszych 5 minutach goście mają 3 świetne okazje strzeleckie. W 13 minucie po zagraniu piłki ręką sędzia dyktuje dla nas rzut karny. Do piłki podchodzi Rafał Borkowski, strzela lekko w lewy róg, a bramkarz bez trudu broni ten strzał. Bramkę na 1:0 zdobywa Maciej Komorowski strzałem zza pola karnego (błąd bramkarza Iskry). Wyrównanie pada w 53 minucie po dobrym początku naszego zespołu. Później uwidacznia się przewaga gości. Tylko świetnej dyspozycji Bucholskiego zawdzięczamy utrzymanie remisu. W końcu w 93 minucie Bartłomiej Chmielewski wywalcza rzut wolny przed polem karnym gości. Sam poszkodowany pochodzi do piłki i pięknym uderzeniem tuż przy słupku nie daje szans bramkarzowi. Gdyby nie bramkarz i obaj strzelcy, to nie mielibyśmy szans nawet na remis.