Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Żbik Nasielsk

Wieczfnia Kościelna
90'

55'
Oskar Bucholski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji.
75'
Bartłomiej Chmielewski I Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez odkopywanie piłki po przerwaniu gry przez sędziego.
79'
Bartłomiej Chmielewski I Nierozważne odepchnięcie przeciwnika w przerwie w grze.
Marcin Chmielewski Wejście na boisko bez zgody sędziego
85'
Azat Galstyan Usiłowanie wprowadzenia w błąd sędziego poprzez stwarzanie pozorów bycia faulowanym.
79'
Rafał Załoga Nierozważne odepchnięcie przeciwnika w przerwie w grze.
79'
Rafał Załoga Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „K***a, co ty gwiżdzesz !…”

Jarosław Szmyt Trener
Tomasz Żmuda Kierownik drużyny
Wojciech Pogorzelski Kierownik drużyny
Krzysztof Chmielewski Drugi trener
Mariusz Rembowski Trener
Marek Prusinowski Kierownik drużyny
Robert Truszkowski Drugi trener
Andrzej Drejko Fizjoterapeuta
Aleksander Górecki Drugi trener

Autor:

tomzmuda

Utworzono:

02.08.2021

Seniorzy naszego klubu dołączyli do młodszych piłkarzy i również pozostawili w pokonanym polu swojego przeciwnika. Przez większość meczu przewagę mieli gospodarze, a udokumentowali ją bramką na 1:0 w wykonaniu Azata Galstyana w 10 minucie. Po strzale Azata piłka przelobowała bramkarza po rykoszecie od jednego z obrońców. Bardzo dobrze zachował się w tej sytuacji Bartłomiej Chmielewski, który dokładnie dograł do Galstyana, mimo że był faulowany. W pierwszej połowie goście byli bliscy strzelenia bramki, ale nie udało się to głównie z powodu złego przyjęcia piłki. W drugiej połowie gra była bardziej wyrównana. W 48 minucie Galstyan minimalnie chybił strzelając głową. W 58 natomiast dopiero poprzeczka powstrzymała Żbik przed utratą kolejnej bramki. Wieczfnianka podwyższyła na 2:0 w 65 minucie. Daniel Kołakowski powalczył do końca o piłkę w okolicach lewego narożnika boiska. Wygrał przebitkę, a następnie doskonale dośrodkował w pole karne, gdzie czekał już Piotr Kacperowski. Strzał głową rezerwowego Wieczfnianki i za chwilę piłka grzęźnie w siatce. Goście w końcówce (88 minuta) strzelają kontaktową bramkę po błędzie naszej obrony - zawodnik Żbika strzela nie do obrony w okienko. Sędzia dolicza 3 minuty, a wynik nie ulega już zmianie.