Porażka z KS CK Troszyn (Woźniak show)

Zaczarowana bramka przez Woźniaka, świetna postawa naszej defensywy, jeszcze lepsza naszych pomocników i wspaniały mecz napastnika...tak każdy sobie wyobrażał derbowy pojedynek z KS CK Troszyn, niestety nic z naszych życzeń się nie spełniło. Zaczęło się już w 7 minucie spotkania, piłkę prosto do pomocnika Troszyna wyrzuca nasz golkiper, ratując sytuację faulujemy na 18 metrze. Do rzutu wolnego podchodzi kapitan KS CK i dośrodkowuje w pole karne, za krótkie wybicie przez naszych obrońców, i wspaniałe uderzenie Remigiusza Dąbrowskiego z 16 metrów otwiera wynik spotkania. W 25 minucie Troszyn podwyższa na 2-0. Znowu dogranie piłki w pole karne, za krótkie wybicie i Piotr Gutowski strzela bramkę. Po pierwszej połowie zasłużone prowadzenie vice lidera.

Na drugą połowę wychodzimy chcąc odmienić losy spotkania. niestety nie potrafimy wyprowadzić chociażby jednej składnej akcji. Kropkę nad i postawił w 60 minucie...Woźniak, który po zagraniu od obrońcy podał do pomocnika Troszyna Dominika Zalewskiego, który skrzętnie wykorzystał prezent i podwyższył stan meczu na 3-0. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Trzeba o tym meczu szybko zapomnieć, szansa do zaprezentowania umiejętności na które nas stać już w najbliższy weekend w Nasielsku. Cały czas walczymy o utrzymanie i tanio skóry nie sprzedamy!!!

Dziękujemy za doping, w następnym meczu u siebie damy wam powody do dumy!!!!