Rzekunianka - Orzeł 3-4

W niedzielny poranek w Łomży nasza drużyna zmierzyła się z liderem podlaskiej ligi okręgowej. Niestety zawiodła frekwencja :( Udaliśmy się na mecz tylko z jednym zawodnikiem rezerwowym w dodatku był to bramkarz. Do przerwy Rzekunianka prowadziła 2-1 po golach Gocłowskiego i Sakowskiego. Po przerwie kolejnego gola dołożył Olbryś. Nie wystarczyło to niestety do pokonania drużyny z Kolna, która w drugiej połowie zdołała strzelić 3 gole. Zagraliśmy w składzie: Kacprzak,Tyszka - Sakowski, Jaskólski, Choroszewski, Gocłowski, Olbryś, Wierzbowski oraz 4 zawodników testowanych.

Kolejny sprawdzian drużny Pawła Sendrowskiego zaplanowany jest na niedzielę 08.02 o godz. 15.00 na sztucznym boisku w Ostrołęce. Przeciwnikiem będzie drużyna KS Wąsewo występująca w A-klasie.