VI Halowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Rzekuń

11.01.2015r już po raz szósty mogliśmy gościć zaprzyjaźnione zespoły w turnieju halowym o Puchar Wójta Gminy Rzekuń. W zawodach zaprezentowały się: Korona Ostrołęka, MKS Przasnysz, Tęcza JBB Łyse, Makowianka Maków Maz. KS CK Troszyn oraz gospodarze turnieju. Niestety dla zawodników Rzekunianki nie był to udany występ, zajęliśmy ostatnie 6 miejsce. Cały turniej wygrała drużyna Korony Ostrołęka. Najlepszym bramkarzem wybrany został Sebastian Szczechowiak (Korona Ostrołęka), najlepszym zawodnikiem - Kamil Rutkowski (MKS Przasnysz) a najlepszym strzelcem z 9 trafieniami został Radosław Piątek (Makowianka Maków Maz.)

Drużyna Pawła Sendrowskiego wystąpiła w składzie

Daniel Woźniak, Michał Kacprzak - Piotr Kucisz, Łukasz Sakowski, Robert Jaskólski, Bartosz Witkowski, Mateusz Gocłowski, Łukasz Załęski, Łukasz Choroszewski, Przemysław Olbryś, zawodnik testowany.

Klasyfikacja końcowa

1. Korona Ostrołęka