Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Wkra Bieżuń

Wieczfnia Kościelna
90'

61'
Michał Golian Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę.
92'
Bartłomiej Chmielewski I Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
37'
Bartłomiej Żelazny Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
70'
Marcin Rokicki Nierozważne odepchnięcie przeciwnika w przerwie w grze.

Jarosław Szmyt Trener
Tomasz Żmuda Kierownik drużyny
Wojciech Pogorzelski Fizjoterapeuta
Krzysztof Chmielewski Drugi trener
Rafał Amelian Kierownik drużyny
Jarosław Berliński Drugi trener
Paweł Burcz Drugi trener
Robert Piotrowski Trener
Henryk Lawrenc Kierownik drużyny
Zbigniew Falkowski Trener bramkarzy
Rafał Kruk Drugi trener

Autor:

tomzmuda

Utworzono:

04.08.2021

W pierwszym meczu rundy rewanżowej Wieczfnianka uległa zasłużenie Wkrze Bieżuń. Goście dominowali przez prawie cały mecz i gdyby wykorzystali chociaż połowę dogodnych okazji, to wygraliby o wiele wyżej.

Już w 5 minucie po dośrodkowaniu w pole karne naszej drużyny nieoczekiwanie piłka trafia w słupek. W 11 minucie goście strzelają bramkę ze spalonego. Po kolejnych 7 minutach goście w doskonałej sytuacji strzelają obok słupka. W 23 minucie Bucholski odbija na rzut rożny dośrodkowanie z wolnego. W 25 minucie najlepsza, bo jedyna sytuacja dla Wieczfnianki - Dziubiński strzela głową tuż przy słupku, jednak bramkarz Wkry broni na rzut rożny. W 39 minucie zawodnik gości strzela tuż nad poprzeczką z około 12 metrów. Na minutę przed przerwą pada pierwsza bramka - strzał po rykoszecie z dystansu odbija Bucholski, ale pierwszy dopada do piłki napastnik gości i umieszcza piłkę w bramce - 0:1.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków naszej drużyny. W 52 minucie Lemanek uderza z rzutu rożnego na bramkę, a futbolówka odbija się od słupka. Po 6 minutach już wszystko wraca do "normy" i Wkra marnuje świetną okazję po kontrataku (3 na 1). W 62 minucie pada druga i ostatnia bramka meczu - 0:2. Po chwili mogło być już 0:3, ale na nasze szczęście zawodnik Wkry w sytuacji sam na sam strzela w boczną siatkę. W 74 minucie nasz bramkarz broni strzał z przewrotki, a w 86 goście strzelają w poprzeczkę.